Zbozi.cz

GARDENA Ponorné kalové čerpadlo 9000 – odvodňovací sada 9041-20

GARDENA Ponorné kalové čerpadlo 9000 – odvodňovací sada
GARDENA Ponorné kalové čerpadlo 9000 – odvodňovací sada
GARDENA Ponorné kalové čerpadlo 9000 – odvodňovací sada
GARDENA Ponorné kalové čerpadlo 9000 – odvodňovací sada
GARDENA Ponorné kalové čerpadlo 9000 – odvodňovací sada
GARDENA Ponorné kalové čerpadlo 9000 – odvodňovací sada
GARDENA Ponorné kalové čerpadlo 9000 – odvodňovací sada
GARDENA Ponorné kalové čerpadlo 9000 – odvodňovací sada
1 813 Kč s DPH
3 490 Kč
Momentálně nedostupné /
Pondělí, 22.04.
Garance nejlepší ceny
Nejnižší cena za posledních 30 dní je 1 813 Kč
Prodloužená záruka
24 měsíců (5 roků po registraci)
EAN 4078500062077
Kód 9041-20
Alternativní kód 970573601
Výrobce Gardena
Záruka 24 měsíců (5 roků po registraci)
Kategorie Čerpadla
Produkt značky Gardena

Popis produktu

Ponorné kalové čerpadlo 9000 s plochou hadicí a praktickým předfiltračním boxem

Ponorné kalové čerpadlo 9000 - odvodňovací sada značky GARDENA je skvělým pomocníkem při odvodňování a odčerpávání znečištěné vody po povodni. Ponorné kalové čerpadlo 9000 se používá v případě zaplaveného sklepa nebo když je třeba vyčerpat silně znečištěné vodu ze zahradního jezírka. Přiložený plastový box z recyklovaného materiálu slouží jako praktický předfiltr při povodních. Chrání totiž odolné čerpadlo před záplavovými nečistotami, které by jinak čerpadlo rychle ucpaly. Spolu s předfiltračním boxem můžete čerpadlo používat až do vodní hladiny 32 cm. Čerpadlo nabízí vysoký výkon s nízkou spotřebou energie. Disponuje motorem s výkonem 300 W, maximální dopravní výškou 6 m a tlakem 0,6 baru. Efektivní čerpadlo tak dokáže odčerpat až 9 000 litrů vody za hodinu. S nečistotami ve vodě do průměru cca 25 mm se snadno manipuluje. Plovákový spínač automaticky zapne ponorné čerpadlo při překročení určité hladiny vody. Jakmile hladina klesne, automaticky zase energeticky úsporné čerpadlo vypne. Pokud spínač zasunete do upínacího pouzdra, je možný nepřetržitý manuální provoz. K ochraně motoru pod vodou je čerpadlo vybaveno kalenou hřídel motoru s dvojitým těsněním. Jedním kliknutím připojíte k zařízení přiloženou plochou hadici. Na hadici je poskytována záruka 12 let. Má délku 10 m a při používání dosahuje průměru 38 mm (1 1/2"). Díky své tlakové odolnosti 5 barů a vysoce kvalitní výrobě činí tlak, při kterém dojde k jejímu prasknutí, až 15 bar. Odvodňovací sadu s ponorným kalovým čerpadlem 9000 a plochou hadicí lze použít v různých aplikacích v zahradě kolem domu nebo v zemědělství. Materiál použitý pro plochou hadici je dvouvrstvý a zesílený síťovinou. Díky tomu je chráněna před vnějšími vlivy, jako je UV záření. Sada je doplněna o 0,5 m dlouhou, rozměrově stabilní žebrovanou hadici do zahradních jezírek a odpovídající hadicovou spojkou se svorkami. Ty zajišťují, aby se plochá hadice nezalomila přes okraj boxu, čímž se dosahuje výrazně vyššího čerpaného objemu vody. Pro snadnou přepravu můžete čerpadlo, hadici a kabel uložit do praktického boxu. Po online registraci vám GARDENA nabízí na ponorné kalové čerpadlo 9000 prodlouženou záruku v trvání pět let. Pociťte sílu čerpadel GARDENA s více než 40 lety zkušeností v oblasti odvodňování, zavlažování a zásobování domácnosti užitkovou vodou.

  • Vysoký výkon a nízká spotřeba energie - Čerpadlo se ideálně hodí při povodních pro odvodňování, přečerpávání a vyčerpávání znečištěné vody s dobrým výkonem a vysokou účinností.
  • Snadná manipulace a ochrana před nečistotami - GARDENA ponorné kalové čerpadlo 9000 se připojuje rychle a snadno. Spolu s předfiltračním boxem je ideálním modelem pro použití při záplavách. Je vhodné pro kalovou vodu s nečistotami do velikosti 25 mm. Kromě použití při povodních se používá také k odvodňování zahradních jezírek, příkopů, sudů s dešťovou vodou nebo stavebních jam.
  • Udržitelné používání plastů - Předfiltrační box je vyroben z recyklovaného a nárazuvzdorného plastu.
  • Nastavitelný plovákový spínač - GARDENA ponorné kalové čerpadlo 9000 je vybaveno nastavitelným plovákovým spínačem s připojením funkce trvalého zapnutí, který zabraňuje chodu nasucho a zajišťuje, že vaše čerpadlo poběží automaticky a bezpečně.
  • Velká čerpací kapacita - Čerpadlo dokáže přečerpat až 9000 litrů kalové vody za hodinu. Disponuje výkonným 300W motorem s maximální dopravní výškou 6 m.
  • S 10 m ploché hadice 38 mm (1 1/2") - Plochá hadice o délce 10 m dosahuje při používání průměru 38 mm (1 1/2") a lze ji po použití snadno svinout. To šetří místo a usnadňuje skladování.
  • Průmyslová kvalita s tkaninou vyztuženým a dvouvrstvým materiálem - Plochá hadice v průmyslové kvalitě nabízí tlakovou odolnost 5 barů a díky kvalitnímu zpracování je odolná až do tlaku 15 barů, při kterém dojde k jejímu prasknutí. Hadice je tedy vhodná pro každodenní používání na zahradě i pro používání v zemědělství. Použitý materiál je dvouvrstvý a vyztužený síťovinou. Díky tomu je odolná vůči UV záření a povětrnostním vlivům.
  • Ochrana před ohybem - Rozměrově stabilní žebrovaná jezírková hadice o délce 0,5 m a odpovídající hadicová spojka se svorkami zabraňují ohnutí ploché hadice přes okraj boxu. To umožňuje výrazně vyšší dopravní rychlost.
  • 5letá záruka zaručuje vysokou kvalitu - *Platí po registraci na gardena.com/registration do 3 měsíců od nákupu. Záruční podmínky na gardena.com/warranty.

Parametry produktu
Technické specifikace
Číslo položky 9041-20
EAN-kód 4078500062077
Specifikace
Maximální hloubka ponoru 7 m
Maximální teplota čerpaného média 35 °C
Délka kabelu 10 m
Elektrická ochranná třída IP X8